Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Kleszczowie

13.05.2018r. - UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWSTĄPIENIA PAŃSKIEGO
13 maj 2018

I.
Przeżywamy dziś w naszej parafii Uroczystość Pierwszej Komunii Świętej. Naszą modlitwą otaczamy rodziców, dzieci i prosimy Matkę Bożą Anielską o opiekę. W białym tygodniu zapraszamy dzieci na nabożeństwo majowe o godzinie 16.30. Dziękujemy rodzicom dzieci pierwszokomunijnych za dar dla kościoła – książeczki do nabożeństwa i odkurzacz.

II. Rocznica Pierwszej Komunii Świętej w najbliższą niedzielę o godzinie 12:00, spowiedź dzieci, rodziców, rodziców chrzestnych i chętnych do skorzystania z sakramentu pokuty w piątek 18 maja o godzinie 16.00. Spotkanie dzieci w środę o godzinie 18.00.

III. W najbliższą sobotę 19 maja dzieci pierwszokomunijne udają się na pielgrzymkę autokarową do Lichenia. Wyjazd w sobotę o godzinie 05.00 rano sprzed kościoła.

IV. W tym tygodniu przypada w środę – Święto Św. Andrzeja Boboli Prezbitera Męczennika.

V. Dziękujemy rodzicom za posprzątanie i przygotowanie kościoła, na dzisiejszą uroczystość. W sobotę prosimy pięć rodzin z Łuszczanowic bloku nr 40 E.

VI. Zachęcamy do nabywania naszego tygodnika  katolickiego „Niedziela”.

Dziś imieniny:
Marleny, Seweryna, Igi