Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Kleszczowie

1. W tym tygodniu w Kościele przeżywamy:
- we wtorek – Święto św. Stanisława Kostki, zakonnika
- w czwartek – Wsp. Świętych męczenników Andrzeja kapłana i towarzyszy
- w piątek – Święto św. Mateusza, apostoła

2. W środę w Rozprzy także dla naszego dekanatu będzie Dzień Chorych. Wyjazd na modlitwę z ks. biskupem w intencji chorych o 14.15 z parkingu przy kościele. Chętnych do wyjazdu proszę o zapisy w kancelarii.

3. W najbliższą sobotę o godz. 10.00 na Jasnej Górze rozpoczyna się Ogólnopolska Pielgrzymka Seniorów. Program w gablocie. Jeśli byliby chętni na zorganizowany wyjazd proszę o informację w kancelarii.

4. Zapowiedzi.

5. Od tej niedzieli 16 września jest uruchomiony kalendarz z intencjami na 2019 rok. Proszę raz jeszcze o przemyślenie wszystkich rodzinnych uroczystości, rocznic urodzin, imienin i jubileuszów małżeńskich, aby do końca września zamówić te Msze św. za żywych. Od początku października rozpoczniemy wpisywanie intencji za zmarłych.

21.09.2018
Dziś imieniny: