Rzymskokatolicka Parafia Najświętszej Maryi Panny Anielskiej w Kleszczowie

17 gru 2017

I.
Dziękujemy za udział w rekolekcjach i dobie eucharystycznej, wspólna modlitwę.

II. W zakrystii  można nabyć poświęcone Opłatki Wigilijne .

III.Dni powszednie od 17 do 24 grudnia włącznie są przeznaczone na bezpośrednie przygotowanie do uroczystości Narodzenia Pańskiego.

IV. W 4 Niedzielę Adwentu przeżywać będziemy Wigilię Bożego Narodzenia Zachęcamy do chrześcijańskiego i rodzinnego przeżywania wieczoru wigilijnego i Świąt Bożego Narodzenia oraz pielęgnowania tradycyjnych zwyczajów wigilijnych, łamanie opłatkiem, wspólna modlitwa, odczytanie fragmentu Ewangelii, wspólny śpiew kolęd. Zapraszamy na Uroczystą Pasterkę o godzi 24:00.

V. W dzisiejszą niedzielę gościmy  w naszej parafii Zespół Muzyczny z Ukrainy „Czeremszczyn”, który przez swój występ pragnie zbierać ofiarę na dzieci z domu dziecka na Ukrainie.

VI. Dziękujemy za posprzątanie kościoła, w sobotę prosimy  pięć rodzin z ul. Kalinowej.

VII. Zachęcamy do nabywania naszego tygodnika  katolickiego „Niedziela”.